Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer DISCOVERY PLUS (1)

Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer DISCOVERY PLUS

Nowy fotelik DISCOVERY PLUS. Premiera już wkrótce! Wykonany zgodnie z nowymi standardami i-Size. Dzięki nowym złączom ISOFIX montaż fotelika w samochodzie jest łatwy, wygodny i po prostu bezpieczny. Wyprodukowany w Niemczech.
ładowanie

Dostępne opcje

1,00
PLN
za
szt.
Producent: Britax Römer
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Fotelik Samochodowy 15-36 kg DISCOVERY PLUS

 

Waga fotelika: 5,9 kg

Norma bezpieczeństwa: i-Size

Wzrost dziecka: 100-150 cm

Montaż: pasy samochodowe + ISOFIX (opcjonalnie)

Nowy DISCOVERY PLUS to fotelik samochodowy dla każdego, kto szuka niezawodnego i łatwego w montażu fotelika z podwyższonym oparciem. Fotelik DISCOVERY PLUS, który został zaprojektowany i produkowany jest w Niemczech, spełnia nasze najwyższe standardy w zakresie wygodnego i bezpiecznego podróżowania.

Fotelik DISCOVERY PLUS został zaprojektowany zgodnie z wymogami nowego standardu i-Size i zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka. Dzięki nowym złączom ISOFIX montaż fotelika w samochodzie jest łatwy, wygodny i po prostu bezpieczny.

 

 

Dopasowane siedzisko i obficie wyściełane miękkie poszewki zwiększają komfort, zwłaszcza podczas długich podróży. Smukła konstrukcja fotelika daje możliwość zamontowania trzech fotelików DISCOVERY PLUS na tylnej kanapie w większości samochodów. Przy przekładaniu fotelika między samochodami przydatne oznaczenia na zagłówku pomagają w odpowiedniej regulacji za każdym razem. Dzięki systemowi ISOFIX montaż fotelika jest nieskomplikowany i bezpieczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek

Zagłówek został zaprojektowany z myślą o komforcie starszych dzieci i można go łatwo ustawić w odpowiedniej pozycji. Przydatne oznaczenia z tyłu zagłówka pomagają rodzicom znaleźć odpowiednią wysokość zagłówka za każdym razem, gdy przekładają fotelik między samochodami lub przewożą inne dzieci w tym samym foteliku.

Smukła i kompaktowa konstrukcja fotelika daje możliwość zamontowania trzech fotelików na tylnej kanapie w większości samochodów.

Zdejmowany pokrowiec

W samochodzie może być różnie – napoje się wylewają, a dzieci mogą dostać choroby lokomocyjnej. Dlatego zadbaliśmy o pokrowiec na fotelik, który możesz prać w pralce. Łatwo się go zdejmuje, więc możesz szybko posprzątać i ruszać w dalszą drogę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISCOVERY PLUS posiada zintegrowane miękkie zatrzaski, pozwalające na łatwe przymocowanie jednego złącza ISOFIX do punktu mocowania w samochodzie, a następnie na łatwiejszy montaż za pomocą drugiego zatrzasku, zwłaszcza w pojazdach, w których punkty mocowania ISOFIX są trudno dostępne. Po przymocowaniu obu złącz pociągnij za pasek regulujący, aby zapewnić stabilny montaż ISOFIX. Aby zapewnić najlepsze działanie fotelika w sytuacji razie wypadku, należy zawsze używać miękkich zatrzasków w połączeniu z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu.

 

PREMIERA FOTELIKA JUŻ WKRÓTCE!

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer KIDFIX I-SIZE
Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer KIDFIX I-SIZE
1 149,00 PLN
Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer KIDFIX M I-SIZE
Fotelik Samochodowy 15-36 kg Britax Romer KIDFIX M I-SIZE
899,00 PLN
Fotelik Samochodowy 15-36 Britax Romer ADVENTURE PLUS
Fotelik Samochodowy 15-36 Britax Romer ADVENTURE PLUS
1,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl