Baza Obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360 (1)

Baza Obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Rozwojowa baza obrotowa, która jest kompatybilna z fotelami: Pebble 360, Coral 360, Pearl 360. Montaż za pomocą ISOFIX. Ułatwia szybki montaż fotelików samochodowych bez obciążenia kręgosłupa.
ładowanie
1 219,00
 PLN
za
szt.
Producent: ul.Innowacyjna 8, Sosnowiec
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Obrotowa baza FamilyFix 360

Montaż: ISOFIX + STOPA STABILIZUJĄCA

Kierunek przewożenia dziecka: tyłem lub przodem

Norma bezpieczeństwa: i-Size

Kompatybilna z: Pebble 360, Coral 360, Pearl 360

Od narodzin do około 4 roku życia. Baza z możliwością obrotu 360º sprawi, że umieszczanie dziecka w samochodzie będzie szybsze i łatwiejsze. Linia produktów Maxi-Cosi 360 to nowa generacja fotelików samochodowych stworzona zgodnie z normą bezpieczeństwa i-Size. Baza FamilyFix 360 umożliwia montaż fotelików: Pebble 360, Coral 360 i Pearl 360. Doskonały system dla dzieci od narodzin do 105 cm wzrostu. Umieszczanie fotela na bazie jest proste, wygodne i nie obciąża kręgosłupa. 

Montaż odbywa się za pomocą uchwytów ISOFIX oraz stopy stabilizującej. Aby poprawnie zamontować bazę w samochodzie, należy postępować zgodnie z instrukcją użytkowania. Po odpowiednim montażu, baza może cały czas jechać w samochodzie a dzięki systemowi Click&Go w bardzo łatwy sposób zamontujemy fotelik na bazie. Wygodny uchwyt na bazie pozwoli na obrót o 360º za pomocą jednej ręki. Baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

 

 

Kolorowe wkaźniki wizualne i dźwiękowe informują o prawidłowym montażu bazy w samochodzie oraz odpowiednim zamocowaniu fotelika na bazie. System kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control daje pewność odpowiedniego przewożenia dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy. 

Norma i-Size umożliwia przewożenie malucha tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia (do 105 cm). 

 

 

 

 

Stwórz swój własny system przewożenia malucha. Bepiecznie od narodzin do 4 roku życia. Baza FamilyFix 360 jest kompatybilna z dwoma fotelikami dla malucha od narodzin (Pebble 360 i Coral 360) oraz z kolejnym fotelem (Pearl 360) tyłem lub przodem do kierunku jazdy. 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Fotelik Samochodowy Maxi-Cosi CORAL 360
Fotelik Samochodowy Maxi-Cosi CORAL 360
1 549,00
PLN
Fotelik Samochodowy Maxi-Cosi PEBBLE 360
Fotelik Samochodowy Maxi-Cosi PEBBLE 360
1 409,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl