Fotelik Samochodowy Britax Romer MAX-WAY PLUS  (1)

Fotelik Samochodowy Britax Romer MAX-WAY PLUS

Najbezpieczniejszy fotelik tyłem do kierunku jazdy aż do 25 kilogramów! Montowany za pomocą pasa samochodowego zapewni komfort jazdy aż do 6 roku życia! Regulowane pasy można dostosować do wielkości dziecka. Dodatkowa ochrona boczna SICT. Pozytywny TEST PLUS.
ładowanie
1 499,00
 PLN
za
szt.
Producent: Britax Römer
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Fotelik tyłem do kierunku jazdy MAX-WAY PLUS

 

Kategoria wagowa: 9-25 kg

Wiek dziecka: 9 miesięcy - 6 lat

Sposób montażu: pasy samochodowe

Waga fotelika: 7 kg

 

TESTY ADAC: dobry * * * *

Pozytywny TEST PLUS

Kolory Cool Flow ze specjalnym, przewiewnym materiałem przeciwpotnym.

Niezwykły fotelik tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 25 kilogramów. Jazda tyłem do kierunku jest bardzo ważna, ponieważ podczas uderzenia dziecko jest dociskane w fotel. Dzięki temu głowa i szyja nie są "wyrywane" do przodu a na całe ciało działają siły 5 razy mniejsze.

Ochrona SICT w przypadku zderzeń bocznych. Redukuje siły uderzenia podczas uderzeń bocznych, napopularniejszych w miastach, na skrzyżowaniach czy parkingach. Jest to wykręcana puszka umieszczona po obu stronach fotela. Wykręcamy tylko jedną, od strony drzwi. 

Przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy to najbezpieczniejsza jazda jaką możesz zapewnić swojemu maluchowi. Podczas zderzenia czołowoego dziecko jest "wciskane" w fotel. Nacisk jaki działa na głowę i odcinek szyjny kręgosłupa jest 5 razy mniejszy niż podczas jazdy przodem do kierunku. W foteliku MAX-WAY PLUS możesz przewozić dziecko tyłem aż do 25 kilogramów!

Pasy wewnętrze 5-punktowe dają dziecku najlepszą ochronę. Podczas wypadku czy kolizji, siły rozprowadzane są na pięć oddzielnych miejsc łagodząc przeciążenia. 

Montaż fotelika: 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Fotelik Samochodowy 0-36 kg BeSafe STRETCH
Fotelik Samochodowy 0-36 kg BeSafe STRETCH
2 897,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl