kwi 21 2021
Zestaw modularny ISense

Innowacje tego roku od BRITAX ROMER czyli zestaw modularny ISENSE na bazie obrotowej.

Jedna baza. Dwa foteliki. Cztery lata bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy dla niemowląt na bazie obrotowej, na której zamontujemy również drugie siedzisko? Nadchodzi nowość od BRITAX ROMER - seria ISENSE.

lut 04 2021

Czyszczenie fotelików samochodowych i pranie wózków dziecięcych w Lublinie

Czyszczenie wózków dziecięcych i pranie tapicerek fotelików samochodowych to usługa dostępna dla mieszkańców Lublina i okolic. Dostarcz do nas swój wózek lub fotelik, a my mu damy nowe życie. Kliknij po więcej informacji.

 

lis 02 2020

Spacer w chłodne dni? Z nami to żaden problem!

Gdy temperatura spada, a do zimy coraz bliżej, warto pomyśleć o zabezpieczeniu dziecka przed chłodem. W naszej ofercie znajdziecie wózki, które posiadają śpiworek i kocyk w zestawie oraz oddzielne produkty wspomagające ciepłe i bezpieczne spacery jesienno-zimowe. 

paź 29 2020
Jesienne testy ADAC 2020

Jesienne testy ADAC 2020 czyli bezpieczne foteliki samochodowe

Najnowsze wyniki jesiennej edycji testów ADAC 2020. Który fotelik jest najbezpieczniejszy? Bezpieczny fotelik to ważny element w każdej podróży samochodem. Sprawdź czym są testy ADAC !

paź 07 2020

Spacerówki na sezon zimowy 2020/2021!

Jesienna aura powoli wkracza w nasze życie. Dni są coraz krótsze, a w nocy pojawiają się pierwsze przymrozki. W tym czasie ważnym elementem jest komfort dziecka w czasie spacerów oraz możliwość przejechania po śniegu, czy nawet po zaspach. Czym kierować się podczas wyboru spacerówki na sezon zimowy? Na co zwrócić uwagę? Robimy przegląd praktycznych spacerówek na chłodniejsze dni.

 

wrz 30 2020

Wózek zastępczy na czas reklamacji

Opieka posprzedażowa to podstawa każdej dobrej firmy. Jeśli kupujesz wózek dziecięcy w sklepie NIBYLAND wiedz, że na czas rozpatrywania reklamacji (gdyby takowa się zdarzyła) gwarantujemy Ci wózek zastępczy. Co ważne, zapewniamy wózek naszym Klientom, którzy reklamują produkty z tytułu gwarancji lub korzystają z odpłatnej naprawy pogwarancyjnej. Taka usługa dostępna jest tylko u nas. 

wrz 22 2020

Wózek głęboko-spacerowy CAVOE AXO

CAVOE AXO to elegancki, dobrze amortyzowany wózek dziecięcy przeznaczony na każdy teren. Maksymalna waga dziecka w tym modelu to 22 kg.Wózek wykonany jest z materiałów wodoodpornych, posiada filtry UV oraz jest to wózek lekki. Koła w CAVOE AXO są bezobsługowe.

 

wrz 08 2020

Back to school - fotelik dla starszaka 15-36 kg

Wrzesień to miesiąc szczególnie ważny dla dzieci w wieku szkolnym. Lista zakupów jest długa, ale czy pomyśleliście o tym, czy Wasze dziecko bezpiecznie pokonuje drogę z domu do szkoły? Co to jest bezpieczny fotelik samochodowy?

Foteliki samochodowe 15-36 kg, testy ADAC, dodatkowe zabezpieczenia dziecka. 

cze 18 2020

TESTY ADAC. Najnowsze wyniki w testach.

Na czym polegają testy ADAC? Dlaczego powinniśmy przywiązywać do nich wagę? Dlaczego "im mniej tym lepiej"? Jak wyglądają wyniki wiosennych testów ADAC w 2020 roku? Sprawdź, który fotelik warto wybrać!

cze 04 2020

Promocja od Maxi-Cosi - 20% na wszystko

Od 01.06 do 30.06.2020 wszystkie produkty Maxi-Cosi i Quinny kupisz z rabatem aż 20%.

Poszukujesz nowości? Maxi-Cosi Coral, Tinca, Mica, Morion, Pearl Pro2, Lila Cp, Lila XP ? Skorzystaj z oferty promocyjnej !

 

1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl