Aktualności

Bezpieczny powrót do szkoły

01.09.22

Do kiedy dziecko powinno podróżować w foteliku samochodowym? Czy potrzebujesz fotelika w drodze z domu do szkoły? Jazda w foteliku to nie obciach. Dbaj o swoje bezpieczeństwo juz od 1 klasy szkoły podstawowej. Bezpieczny fotelik jest: dopasowany do dziecka i do samochodu oraz prawidłowo zamontowany.

Więcej

Bezpieczna podróż z dzieckiem

04.07.22

Sezon wakacyjny rozpoczęty. Warto wiedzieć, jak się przygotować do wyjazdów, szczególnie jeśli podróżuje z nami dziecko. Jak dobrać i zamocować fotelik w naszym samochodzie? Czy fotelik, w którym podróżuje moje dziecko jest bezpieczny i prawidłowo zamontowany? Przed wyjazdem na wakacje warto skonsultować się ze specjalistą, który sprawdzi czy fotelik samochodowy, którym podróżuje nasze dziecko jest kompatybilny z naszym modelem samochodu. W Lublinie możecie to zrobić za darmo w sklepie specjalistycznym NIBYLAND!

Więcej

Dlaczego trzeba mierzyć dziecko do fotelika samochodowego?

02.12.21

To pytanie pada często, dlaczego kupując fotelik do samochodu musimy go dopasować do dziecka? Możesz kupić „bezpieczny fotelik” dla dziecka, może to być testowany fotelik obracany o 360° lub fotelik z poduszkami powietrznymi, wiedz, że nie spełni on swojej roli w chwili wypadku samochodowego lub kolizji, jeśli nie jest dopasowany do wagi, wieku i wzrostu dziecka.

Więcej

Wózki spacerowe na sezon jesień/zima 2021

02.10.21

Idealny wózek spacerowy na sezon jesienno-zimowy? Czy lepsze są koła pompowane, żelowe, czy piankowe? Jaki wózek dziecięcy jest najlepszy na trudny teren? Jeśli jesteś na etapie poszukiwania wymarzonego wózka zapraszamy do zapoznania sie z tym artykułem!

Więcej
Dzień dziecka Lublin Tatary

Bezpieczne wakacje - bezpieczny fotelik

26.06.21

Dziś pierwszy dzień wakacji. Wybierając się w podróż pamiętajmy, aby zadbać o bezpieczny fotelik dla swojego dziecka. Ale czy bezpieczeństwo dziecka podczas podróży to tylko bezpieczny fotelik? Czytaj w naszym artykule. 

Więcej

DNI OTWARTE z marką X-Lander w NIBYLAND Lublin

11.06.21

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na DNI OTWARTE z marką X-Lander w dniach 18 i 19 czerwca 2021 (piątek 10:18 oraz sobota 10:14) Będą porady eskperta, rabaty, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji ! Zarezerwuj sobie czas już dziś

Więcej

Najlepsze wózki spacerowe 2021

25.05.21

Sezon spacerowy w pełni mimo, że pogoda nas nie rozpieszcza. Gdy dziecko wyrosło z gondoli, a siedzisko spacerowe od wózka 2w1 okazało się duże i ciężkie rozmyślasz nad kolejnym zakupem. Przyszła pora na lekki i zwrotny wózek spacerowy. Kliknij w artykuł i sprawdź najlepsze spacerówki.

Więcej
Zestaw modularny ISense

Innowacje tego roku od BRITAX ROMER czyli zestaw modularny ISENSE na bazie obrotowej.

21.04.21

Jedna baza. Dwa foteliki. Cztery lata bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy dla niemowląt na bazie obrotowej, na której zamontujemy również drugie siedzisko? Nadchodzi nowość od BRITAX ROMER - seria ISENSE.

Więcej

Czyszczenie fotelików samochodowych i pranie wózków dziecięcych w Lublinie

04.02.21

Czyszczenie wózków dziecięcych i pranie tapicerek fotelików samochodowych to usługa dostępna dla mieszkańców Lublina i okolic. Dostarcz do nas swój wózek lub fotelik, a my mu damy nowe życie. Kliknij po więcej informacji.

 

Więcej

Spacer w chłodne dni? Z nami to żaden problem!

02.11.20

Gdy temperatura spada, a do zimy coraz bliżej, warto pomyśleć o zabezpieczeniu dziecka przed chłodem. W naszej ofercie znajdziecie wózki, które posiadają śpiworek i kocyk w zestawie oraz oddzielne produkty wspomagające ciepłe i bezpieczne spacery jesienno-zimowe. 

Więcej
1 2 3
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl